NOWOŚĆ! BESTSELLER

Dyplom uznania w ramie - złoty laminat grawerski - DWR6

179,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Wspaniale prezentujący się dyplom w brązowo-złotej ramie. Wręczany jako podziękowanie za długoletnią współpracę dla pracownika firmy. Wykonany ze złotego laminatu grawerskiego, wycinanego i grawerowanego z bardzo dużą precyzją. Grawerujemy dowolną dedykację, logotypy oraz podpisy. Każdy dyplom możemy dowolnie zaprojektować tak, aby stworzyć nowy wzór najlepiej dostosowany do rodzaju uroczystości podczas której będzie wręczany.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji.

Dyplom:
- wymiary ramki: 230x320mm
- wymiary laminatu: 210x297mm (A4)
- złoty laminat grawerski, metalizowany i szczotkowany
- kolor graweru: czarny
 
Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii