Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Napis dekoracyjny wycinany laserem - wym: 182x41cm - NAP031

Cena: 450,00 zł/ szt

Ilość:

Przechowalnia

Opis produktu

Duży napis dekoracyjny wycinany precyzyjnie laserem. Wykonany z najwyższej jakości laminatu grawerskiego. Naścienne napisy są szczególnie polecane dla firm, restauracji lub hoteli do umieszczenia w recepcji, holu lub głównym wejściu. Każdy napis podklejamy taśmą piankową, która gwarantuje prosty i trwały montaż do powierzchni ściany. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
Wymiary: 182x41cm
Materiał:
wysokiej jakości laminat grawerski
Grubość laminatu: 1,6mm
Kolory do wyboru:
- przód złoty, boki czarne
- przód srebrny, boki czarne
- przód czarny, boki białe
Mocowanie: podklejenie taśmą piankową

Napis przeznaczony do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić go w dowolnym miejscu (ściana, drzwi, szyba). Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć laminat do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Treść napisu można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane