Trofeum drewniane - EVEREST GOLD - model DTA63 - wys. 28cm

240,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Ekskluzywne trofeum drewniane Everest w kształcie prostopadłościanu o ściętym szczycie i krawędziach. Wykonane lekko przeszlifowanego litego drewna bukowego. Przednia ścięta krawędż posiada wstawkę ze złotego laminatu grawerskiego. Nieco powyżej podstawy trofeum z trzech stron okala mosiężna obręcz. Wykonujemy na niej dowolny nadruk UV, który może zawierać dowolny tekst dedykacji, imię osoby wyróżnionej, logotypy organizatorów. Alternatywnie możemy wykonać grawer bezpośredni na trofeum. Everest to trofeum jedyne w swoim rodzaju, które uświetni każdą galę firmową i jubileusz.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiały:
- lite drewno bukowe
- mosiężna obręcz 
- złoty laminat grawerski 0,8mm
Wysokość: 280mm
Podstawa: 80x80mm 
Technologia wykonania: druk UV oraz grawer laserem

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku lub graweru można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.