Medal szklany Mild z dowolnym grawerem i etui - średnica 70mm - MGR082

70,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor wstążki:

Opis

Atrakcyjny medal szklany z dowolnym grawerem. Wykonany z grubego, szlachetnie wykończonego szkła 10mm. Na medalu precyzyjnie grawerujemy dowolną treść, grafikę, logotyp organizatorów wydarzenia. Całość uzupełnia wstążka w jednym z trzech kolorów (opcja) oraz etui wyścielane materiałem. Szklany medal idealnie sprawdzi się jako nagroda w prestiżowych zawodach sportowych lub prezent dla wyjątkowej osoby.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji medalu.

Średnica medalu: 70mm
Grubość medalu:
10mm
Wstążka: złota, srebrna lub brązowa
Eleganckie etui w zestawie

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczony od akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.
Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.
 

Produkty z tej samej kategorii