Tabliczka Kancelaria Adwokacka - ciemnozielony laminat - wym. 300x100mm - TAB067

74,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wymiar tabliczki:

Opis

Tabliczka informacyjna dla kancelarii adwokackiej, przystosowana do zawieszenia na ścianie lub drzwiach. Na tabliczce precyzyjnie grawerujemy dowolną treść, dane adresowe, kontaktowe. Tabliczka wykonana jest z ciemnozielonego laminatu grawerskiego o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Tabliczka z podklejeniem akrylowym 3mm, posiada piankę montażową.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek.

materiał: najwyższej jakości laminat grawerski 
kolor laminatu: ciemnozielony
właściwości materiału: odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV
kolor graweru: biały
grubość laminatu: 1,6mm
grubość usztywnienia akrylowego: 3mm
łączna grubość szyldu: 4,6mm

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę w dowolnym miejscu (ściana, drzwi, szyba). Wszystkie tabliczki dostarczamy podklejone pianką. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Termin realizacji zamówienia:
od 3 do 7 dni roboczych - uzależniony od aktualnie prowadzonych prac, liczony od momentu akceptacji projektu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121