Dyplom biznesowy MD1,5 grawerowany laserem - DS021

79,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Dyplomik wykonany ze złotego lub srebrnego laminatu grawerskiego. Dyplomy dedykowane na podziękowanie, wyróżnienie, jako certyfikat, podziękowanie za współpracę  lub nagroda. Grawerujemy dowolny tekst, herb, grafikę, logo firmy, podpis prezesa firmy, itp.
Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Dyplom:
- wymiary dyplomu: 18 x 13 cm
- materiał: złoty lub srebrny laminat grawerski
- grawer: czarny

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych - liczony od momentu zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121