Puchar Vestus - srebrny - turniej piłkarski - PCH008

185,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść tabliczki:

Opis

Puchar Vestus to klasyczna propozycja na nagrodę w zawodach sportowych. Wysoki kielich nawiązuje do nagród otrzymywanych w międzynarodowych turniejach piłkarskich. Na podeście pucharu umieszczamy dowolną srebrną tabliczkę z dedykacją. Vestus to puchar który sprawdzi się jako nagroda w każdej dyscyplinie sportu. Z powodzeniem będzie także wyjątkowym wyróżnieniem dla partnera biznesowego lub pracownika roku. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

materiały: tworzywo sztuczne, metal
kolor pucharu: srebrny
wysokość: 455mm
wymiary podstawy: 120x120x70mm
tabliczka: srebrny laminat grawerski 0,8mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu tabliczki, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do graweru na tabliczce można przesłać również na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisać w polu uwagi podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121