Puchar Gloria - złoto-srebrny - Rocznica Ślubu - PCH006

84,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść tabliczki:

Opis

Puchar Gloria to elegancka forma wyróżnienia podczas rodzinnej uroczystości lub zawodów sportowych. Nowoczesny kształt budzi podziw i zainteresowanie. W centralnej części umieszczone jest miejsce na emblemat z dowolnym grawerem, dzięki czemu puchar można spersonalizować pod dowolne wydarzenie sportowe lub uroczystość. Na podeście pucharu umieszczamy dowolną złotą tabliczkę z dedykacją. Gloria to puchar, który sprawdzi się zarówno jako podziękowanie biznesowe jak również nagroda w prestiżowych zawodach sportowych.  

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

materiały: tworzywo sztuczne
kolor pucharu: złoto-srebrny
wysokość: 345mm
wymiary podstawy: 80x80x55mm
tabliczki: 
- tabliczka na postumencie: wym. 69x35mm
- emblemat: średnica: 70mm
- złoty lub srebrny laminat grawerski 0,8mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu tabliczki, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do graweru na tabliczce oraz emblemacie można przesłać również na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisać w polu uwagi podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121