Puchar Panteon - złoty - nagroda dla sportowca - PCH004

99,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść tabliczki:

Opis

Puchar Panteon to imponująca nagroda na każdą okazję. Wysoki, metalowy kielich zwężany ku dołowi poprzecinany jest poprzecznymi otworami. Puchar wspaniale się prezentuje, kojarzy się z siłą i dynamiką obecną podczas zawodów sportowych. Na podeście pucharu umieszczamy dowolną złotą tabliczkę z dedykacją. Panteon to puchar który sprawdzi się zarówno jako podziękowanie biznesowe jak również nagroda w prestiżowych zawodach sportowych.  

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

materiały: metal, tworzywo sztuczne
kolor pucharu: złoty 
wysokość: 365mm
wymiary podstawy: 88x88x28mm
tabliczka: złoty laminat grawerski 0,8mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu tabliczki, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do graweru na tabliczce można przesłać również na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisać w polu uwagi podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121