Puchar Galaxy - złoty - prezent dla najlepszego świadka - PCH002

85,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść tabliczki:

Opis

Puchar Galaxy to imponująca nagroda na każdą okazję. Wysoki, metalowy kielich pełen ażurowych gwiazd będzie się świetnie prezentował w rękach obdarowanej osoby. Zawinięte pod kątem ścianki pucharu wzmacniają wrażenie przestrzenności. Na podeście pucharu umieszczamy dowolną złotą tabliczkę z dedykacją. Galaxy to puchar który sprawdzi się zarówno jako podziękowanie dla bliskiej osoby jak również nagroda w prestiżowych zawodach sportowych.  

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

materiały: metal, tworzywo sztuczne
kolor pucharu: złoty
wysokość: 350mm
wymiary podstawy: 75x75x28mm
tabliczka: złoty laminat grawerski 0,8mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu tabliczki, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do graweru na tabliczce można przesłać również na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisać w polu uwagi podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121