Kieszonkowa pieczątka Colop Stamp Mouse 30 - wym odbicia: 47x18mm - COL025

38,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor obudowy:

kolor tuszu:

zawieszka:

klips:

smycz:

rodzaj pieczątki:

Opis

Colop Stamp Mouse 30 to lekka i poręczna pieczątka kieszonkowa. Niezastąpiona podczas wyjazdów i codziennej pracy w poza biurem. Można trzymać ją zarówno w kieszeni jak i przy kluczach oraz na smyczy. Wystarczy zwolnić blokadę naciskając przyciski po obu stronach a pieczątka automatycznie się otworzy. Została zaprojektowana tak aby w transporcie niczego nie pobrudzić. Dostępna w 9 kolorach obudowy i 4 kolorach tuszu.

PŁYTKA Z TEKSTEM:

Cena automatu z płytką tekstową uzależniona jest od ilości wierszy. Wpisując treść w kolejne okienka znajdujące się poniżej opisu cena automatycznie wzrasta. Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania pieczątki. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Pieczątki wykonujemy z bardzo dużą precyzją na amerykańskich systemach laserowych spełniających najwyższe standardy jakości. Płytka z tekstem grawerowana jest laserem w specjalnej gumie przystosowanej do właściwego przenoszenia tuszu.

WYMIARY PŁYTKI TEKSTOWEJ (wielkość odbicia) 47x18mm
MAKSYMALNA ILOŚĆ WIERSZY: 5
KOLOR ODBICIA: czarny, czerwony, zielony lub niebieski
KOLOR OBUDOWY:
M1 - biały
M2 - szary
M3 - chrom
M4 - indigo
M5 - ruby
M6 - niebieski
M7 - czerwony
M8 - różowy
M9 - pomarańczowy

Opcjonalne akcesoria: klips, zawieszka lub smycz

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również