Statuetka szklana z fotografią w etui - SERCE 4 - rocznica ślubu - TSZ080

265,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Wspaniale prezentujące się serce wykonane z bardzo grubego szkła szlifowanego o nieregularnym, nowoczesnym kształcie. Na trofeum wykonujemy wysokiej jakości nadruk fotografii i dowolnej dedykacji według wzoru prezentowanego w galerii. Trofeum serce będzie wspaniałym prezentem z okazji rocznicy ślubu, dowolnego jubileuszu lub innej rodzinnej uroczystości. Trofeum w komplecie posiada pudełko wyścielone materiałem. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło szlifowane gr. 15mm
wysokość: 22cm
dodatki: eleganckie etui

FOTOGRAFIA i TREŚĆ:
Fotografia powinna być wysokiej rozdzielczości, wyraźna i czytelna a twarze dobrze oświetlone. Prosimy przesłać kilka fotografii (2-3szt.), wybierzemy najlepszą. Trofeum projektujemy według wzoru przedstawionego w galerii i uzupełniamy o dowolną treść. Treść oraz fotografie do nadruku (rozdzielczość minimum 300dpi) prosimy wysłać na e-mail: sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121