Trofeum szklane w etui - Swing - TSZ077

269,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Wspaniale prezentujące się trofeum wykonane z bardzo grubego szkła szlifowanego z eleganckimi falowanymi krawędziami. Świetnie sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu czy urodzin. Swing będzie również świetną nagrodą biznesową, w szczególności jako podziękowanie za wieloletnią pracę. Na trofeum wykonujemy precyzyjny grawer laserem. Trofeum w komplecie posiada pudełko wyścielone białym materiałem. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło szlifowane gr. 10mm
wysokość: 20cm
dodatki: eleganckie etui
znakowanie: grawer laserem

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii