Karafka z grawerem do nalewek lub whisky - CAMEL - Prezent dla brata - KAR035

199,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść 01:

treść 02:

WZÓR:

Opis

Wspaniale prezentująca się karafka do nalewek lub whisky renomowanej marki KROSNO. Wykonana metodą ręcznego formowania i dmuchania szkła. Klasyczna forma prostopadłościanu będzie pasować idealnie do każdego wnętrza. Karafka zamykana jest na duży korek w kształcie walca. Na karafce wykonujemy precyzyjny grawer laserem według wzoru przedstawionego w galerii. Karafka w połączeniu z indywidualnym grawerem stworzy idealny prezent dla brata z okazji urodzin bądź imienin.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło
wysokość: 19cm
pojemność: 750ml
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

Przykład wypełnienia rubryk:
treść 01: najpiękniejszych chwil oraz dużo zdrowia
treść 02:
 życzy siostra Paulina

Istnieje możliwość zaprojektowania dowolnego wzoru - podlega dodatkowej opłacie.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii