Karafka z grawerem do whisky lub nalewek - TREFL - Prezent dla dziadka - KAR028

189,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Wspaniale prezentująca się karafka do whisky lub nalewek renomowanej marki KROSNO. Wykonana metodą ręcznego formowania i dmuchania szkła. Karafka utrzymana jest w nowoczesnym stylu a zatopiona w dnie kropla nadaje całości elegancji. Karafka zamykana jest na duży, kulisty korek. Na karafce wykonujemy precyzyjny grawer laserem według wzoru przedstawionego w galerii. Karafka w połączeniu z indywidualnym grawerem będzie świetnym prezentem dla każdego ukochanego dziadka.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło
wysokość: 22cm
pojemność: 1000ml
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

Przykład wypełnienia rubryk:
imię: Władek

Istnieje możliwość zaprojektowania dowolnego wzoru - podlega dodatkowej opłacie.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121