Szyld firmowy z wypukłym logo - SZ120 - wym. 275x250mm

175,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Elegancki szyld informacyjny do wewnątrz budynku na drzwi lub ścianę z wypukłym napisem lub logo firmy. Wykonany z najwyższej jakości srebrnego laminatu grawerskiego wycinanego i grawerowanego laserem. Na szyldzie umieszczamy logotyp z niebieskiego i czarnego akrylu 3mm, lekko wpuszczany w laminat. Treść szyldu - dane adresowe, kontaktowe grawerujemy laserem. Szyld usztywniony jest podkładem akrylowym i posiada podklejenie taśmą piankową umożliwiającą szybki montaż do powierzchni drzwi lub ściany. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary szyldu: 275x250mm
Materiał: srebrny laminat grawerski szczotkowany 1,6mm
Grawer: czarny
Logotyp: niebieski i czarny akryl 3mm
Usztywnienie:
akryl 3mm
grubość szyldu bez logotypu: 4,6mm
grubość całkowita (z logo): 7,6 mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Mocowanie:
szyld samoprzylepny - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić szyld w dowolnym miejscu (ściana, drzwi, szyba). Wszystkie szyldy dostarczamy podklejone pianką. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć szyld do miejsca w którym chcemy go przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121