Kieszonkowa pieczątka Colop Pocket Plus 30 - wym odbicia: 47x18mm - COL019

28,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść 01 (+8,00 zł):

treść 02 (+3,00 zł):

treść 03 (+5,00 zł):

treść 04 (+6,00 zł):

treść 05 (+6,00 zł):

kolor obudowy:

kolor tuszu:

Opis

Colop Pocket Stamp Plus to lekka i poręczna kieszonkowa pieczątka. Niezastąpiona podczas wyjazdów i codziennej pracy w poza biurem. Wzmocniona konstrukcja zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Pocket Stamp posiada przyciskowy mechanizm wysuwania, dlatego jest niezwykle wygodna i bezpieczna w użyciu. Została zaprojektowana tak aby w transporcie niczego nie pobrudzić. Dostępna w 7 kolorach obudowyi 4 kolorach tuszu.

PŁYTKA Z TEKSTEM:

Cena automatu z płytką tekstową uzależniona jest od ilości wierszy. Wpisując treść w kolejne okienka znajdujące się poniżej opisu cena automatycznie wzrasta. Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania pieczątki. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Pieczątki wykonujemy z bardzo dużą precyzją na amerykańskich systemach laserowych spełniających najwyższe standardy jakości. Płytka z tekstem grawerowana jest laserem w specjalnej gumie przystosowanej do właściwego przenoszenia tuszu.

WYMIARY PŁYTKI TEKSTOWEJ (wielkość odbicia) 47x18mm
MAKSYMALNA ILOŚĆ WIERSZY: 5
KOLOR ODBICIA: czarny, czerwony, zielony lub niebieski
KOLOR OBUDOWY:
S1 - czarny
S2 - biały
S3 - niebieski
S4 - czerwony 
S5 - żółty
S6 - zielony
S7 - różowy

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121