NOWOŚĆ!

Brelok Gitara z dowolnym grawerem - BP082

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

treść:

Opis

Brelok gitara z połyskliwym wykończeniem to prawdziwa gratka nie tylko dla melomanów. Gitara jest bardzo starannie wykonana a brelok składa się ze standardowego kółeczka na klucze, karabińczyka oraz ozdobnej kostki do gry. Na odwrocie gitary wykonujemy dowolny grawer laserem, który może zawierać dowolną treść dedykacji. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko serii Dan Balmore. Efektowny brelok to świetny prezent z okazji urodzin, imienin czy innej wartej świętowania okazji.
Przed realizacją przygotowujemy projekty zawieszki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
Wymiary gitary: 63x25mm
Wymiary kostki: 24x24mm
Całkowita długość breloka
: 85mm
Grawer: dowolny tekst, logo
Kolor graweru: 
ciemny
 
Treść do graweru można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121.