NOWOŚĆ!

Rezerwacja - stojak na karteczkę - wym. 140x35mm - czarny akryl - REZ010

15,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

tekst na pierwszej stronie:

tekst na drugiej stronie:

Opis

Stojak z dowolnym tekstem, wykonany z czarnego akrylu. Wycinany laserem, gięty na gorąco. Stojaczek posiada otwór do umieszczenia sztywnej kartki w formacie DL. Istnieje możliwość wykonania dowolnego wymiaru stojaków (podlega indywidualnej wycenie). Nadruk na stojakach wykonany jest dwustronnie. Stojaczki sprawdzą się w restauracjach oraz wszelkich lokalach objętych rezerwacją miejsc, stolików. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary: 140x35mm
Materiał:
czarny akryl
Metoda znakowania: druk UV
Szerokość otworu na karteczkę: 110mm

Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
 
Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121