NOWOŚĆ!

BRELOK Traktor - z Twoim grawerem - BP71

65,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

treść:

Opis

Brelok traktor z dowolnym grawerem inicjałów. Brelok jest bardzo starannie wykonany a dwukolorowe wypełnienie dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. Podaruj najbliższej osobie brelok, który będzie mieć zawsze przy sobie Grawer wykonujemy na niklowanym odwrocie traktora

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. 

Wymiary traktora: 50x28mm
Średnica kółeczka:
35mm
Materiał: metal
Rodzaj grawerowania: laser fibrowy
Kolor graweru: ciemny

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121