NOWOŚĆ!

BRELOK Żaba - z Twoim grawerem - BP70

39,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

awers:

rewers (+5,00 zł):

Opis

Brelok do kluczy żaba to elegancki upominek dla twojej drugiej połówki. Żabi książę trzyma w rękach serce na którym grawerujemy inicjały. Na odwrocie zwierzaka, na niewielkim tułowiu możemy umieścić krótki tekst (podlega dodatkowej opłacie). Żaba zawieszony jest na skręconej lince umożliwiającej szybkie dopięcie do kluczy. Podaruj bliskiej osobie oryginalny prezent z dedykacją, który będzie mieć zawsze przy sobie. Brelok zapakowany jest w czarne kartonowe pudełko. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. 

wymiary żaby:
 24x38mm
grawer: dowolny tekst, data, imię, itp.
materiał: metal
rodzaj grawerowania: laser fibrowy

Przykład wypełnienia rubryk:
awers: M.K
rewers: Kocham Cię

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121