NOWOŚĆ!

BRELOK Piesek z kryształkami - z Twoim grawerem - BP69

59,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

awers:

rewers (+5,00 zł):

Opis

Brelok do kluczy piesek to elegancki upominek dla każdego miłośnika czworonożnych przyjaciół. Brelok jest bardzo starannie wykonany a czerwone kryształki elegancko imitują obroże pieska. Na tułowiu zwierzaka wykonujemy grawer inicjałów natomiast krótki tekst umieszczamy na odwrocie w miejscu mordki (podlega dodatkowej opłacie). Piesek zawieszony jest na skręconej lince umożliwiającej szybkie dopięcie do kluczy. Podaruj bliskiej osobie oryginalny prezent z dedykacją, który będzie mieć zawsze przy sobie. Brelok zapakowany jest w czarne kartonowe pudełko. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. 

wymiary pieska:
42x34mm
długość wraz z kółkiem: 75mm
grawer: dowolny tekst, data, imię, itp.
materiał: metal, plastik
rodzaj grawerowania: laser fibrowy

Przykład wypełnienia rubryk:
awers: M.K
rewers: Kocham Cię

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121