NOWOŚĆ!

Dyplom akrylowy - podziękowanie za współpracę - wym: 297x210mm (A4) - DUV035

164,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Bardzo elegancki dyplom biznesowy wykonany z bezbarwnego akrylu o grubości 5mm. Na głównej płytce z laminatu grawerskiego umieszczamy dowolną treść dedykacji, logotypy firm oraz podpisy. Dyplom możemy dowolnie dostosować do charakteru uroczystości podczas której będzie wręczany. Dyplom to elegancka forma podziękowania partnerowi biznesowemu lub wieloletniemu pracownikowi za wkład w rozwój firmy.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Treść i grafika na dyplomie wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: A4 (297x210mm)
Materiały:
- akryl bezbarwny 5mm, wycinany precyzyjnie laserem
- srebrny laminat grawerski 1,6mm z kolorowym nadrukiem UV
Dodatki:
- otworek do zawieszenia na ścianie
-  dyplom zapakowany w biały kartonik

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121