Modlitwa Aniele Boży - Drewniana Pamiątka Chrztu Świętego - DEW003

24,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Drewniana pamiątka Chrztu Świętego z tekstem modlitwy "Aniele Boży" i dedykacją. Wykonana z najwyższej jakości naturalnej sklejki brzozowej wycinanej i grawerowanej laserem. Na desce oprócz modlitwy umieszczamy dowolną dedykację oraz  datę chrztu. Pamiątka przewiązana jest cienkim sznurkiem jutowym do powieszenia na ścianie. Spraw by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci nie tylko rodziców ale i młodego chrześcijanina.

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji pamiątki.

Wymiary: 225x150mm
Materiał: 
naturalna sklejka brzozowa 3mm
Technologia wykonania: cięcie i grawer laserem
Dodatki: sznurek jutowy

Treść dedykacji można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
 
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121.