Kufel na piwo z grawerem - Koneser - KUF003

59,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię:

WZÓR:

rok urodzenia:

Opis

Kufel z zabawnym tekstem i dowolnym imieniem to doskonały pomysł na prezent niezależnie od okazji. Kufel grawerujemy laserem z niezwykłą precyzją, dzięki czemu będzie świetnie się prezentował w rękach każdego konesera piwa. Gwieździste dno kufla efektownie załamuje światło i podkreśla naturalny kolor trunku. Jeśli chcesz wyróżnić swojego ulubionego piwosza za osiągnięcia na polu degustacji tego szlachetnego trunku to kufel z grawerem będzie idealnym podarunkiem.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło
wymiary:
- wysokość: 150mm
- średnica dna: 100mm
pojemność: 670ml
dno kufla: gwieździste

Przykład wypełnienia rubryk:
imię: Tomasz
rok urodzenia: 1992

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
 
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Istnieje możliwość zaprojektowania dowolnego wzoru - podlega dodatkowej opłacie.

Treść do graweru można również przesłać na adres sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie