Karafka z grawerem do whisky, wina i nalewek - LOUIS - Nalewka Babci - KAR011

85,99 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię:

WZÓR:

Opis

Wspaniale prezentująca się karafka do whisky, wina i nalewek wykonana została z ręcznie formowanego szkła. Nowoczesny, łamany kształt sprawia, że naczynie wygląda elegancko i przyciąga wzrok. Karafka zamykana jest na duży korek z dodatkowym zabezpieczeniem. Na karafce wykonujemy precyzyjny grawer laserem według wzoru przedstawionego w galerii. Karafka Louis będzie wspaniałym prezentem z okazji rocznicy ślubu, lub innych ważnych rodzinnych jubileuszy. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło
wysokość wraz z korkiem: 25cm
pojemność: 750ml
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

Przykład wypełnienia rubryk:
imię: Antonia

Istnieje możliwość zaprojektowania dowolnego wzoru - podlega dodatkowej opłacie.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121