Karafka z grawerem do wódki + 6 kieliszków - COLIN - Pępkowe - KAR002

199,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię:

WZÓR:

rok:

Opis

Wspaniale prezentujący się komplet do wódki z ręcznie formowanego szkła. Składa się z karafki oraz 6 kieliszków. Komplet jest niezwykle atrakcyjny wizualnie a łezka osadzona w wysokim dnie karafki i kieliszków efektownie się prezentuje. Karafka zamykana jest na duży korek z dodatkowym zabezpieczeniem. Na karafce i kieliszkach wykonujemy precyzyjny grawer laserem według wzoru przedstawionego w galerii. Komplet szkła do wódki to wymarzony prezent dla świeżoupieczonego taty. 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
KARAFKA
wysokość wraz z korkiem:
 28,5cm
pojemność: 750ml

KIELISZKI
ilość sztuk:
 6
pojemność: 50ml

materiał: szkło
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

Przykład wypełnienia rubryk:
imię: Krzysztof
rok: 2019

Istnieje możliwość zaprojektowania dowolnego wzoru - podlega dodatkowej opłacie.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można również przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121