NOWOŚĆ!

Statuetka Święty Florian - patron strażaków - wysokość 26,5cm - FOL035

115,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor tabliczki:

treść na postumencie:

treść na emblemacie:

Opis

Świetnie prezentująca się statuetka odlewana z wizerunkiem Świętego Floriana, patrona strażaków. Będzie idealnym podziękowaniem dla członków OSP za codzienną walkę z żywiołami i poświęcenie w ochronie życia mieszkańców. Statuetka posiada postument na którym przyklejamy złotą lub srebrną tabliczkę z dedykacją oraz emblemat. Na tabliczce możemy umieścić tekst dedykacji natomiast na emblemacie logotyp straży lub przypadku jubileuszu liczbę. Niezależnie od okazji wyraź swoją wdzięczność dla pracy strażaków dzięki statuetce z podobizną Świętego Floriana. Podana cena zawiera koszt wykonania tabliczki i emblematu z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczek (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy

Wymiary statuetki:
- wysokość 26,5cm

Tabliczka i emblemat
- wymiary tabliczki: 125x20mm
- wymiary emblematu: 48x48mm
- złoty lub srebrny laminat grawerski o grubości 0,8mm
- kolor graweru: czarny

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121