Dyplom drewniany dla skrzypka, zespołu muzycznego - 420x300mm - kolorowy druk UV - NAT020

220,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

indywidualny projekt:

Opis

Ekskluzywny dyplom drewniany z motywem skrzypiec. Jego podstawą jest nielakierowane drewno brzozowe na którym wykonujemy kolorowy nadruk UV. Dyplom posiada nawiercone otwory przez które przewleczony jest sznurek imitujący struny instrumentu. Drewniany mostek na którym spoczywają struny dopełnia wrażeń wizualnych i sprawia, że skrzypce są niezwykle realistyczne. Prezentowany dyplom będzie zwieńczeniem konkursów skrzypcowych lub podziękowaniem dla zespołów ludowych. Posiada haczyk do zawieszenia na ścianie.

Dyplom wykonujemy według projektu w galerii lub tworzymy nowy wzór - jest to opcja dodatkowo płatna. Dyplom tworzony według indywidualnego projektu może zawierać dowolną grafikę, podpisy i logotypy. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.
 
wymiary dyplomu: 300x420mm
materiały: 
- deska brzozowa 15mm nielakierowana
- sznurek
- podstawek (mostek) z drewna brzozowego 
technologia wykonania: cyfrowy druk UV

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub podać w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121