Trofeum szklane w etui - Mount Blanc - TSZ067

199,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Mount Blanc to prawdziwa perła wśród trofeów szklanych. Unikatowa, dwuczęściowa budowa pozwala na umieszczenie dużego i efektownego graweru. Wykonane z grubego szkła szlifowanego o lekko zielonym zabarwieniu. Mniejsza część trofeum to idealne miejsce na ekspozycje logotypu organizatora, głównego sponsora lub miejsca zajętego przez zawodnika. W komplecie z eleganckim niebieskim etui wyścielanym materiałem. Wybierz trofeum, które uświetni nawet najbardziej prestiżową firmową galę lub zawody sportowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło o grubości 15mm
wymiary:
- wysokość: 235mm
- szerokość: 155mm
dodatki: eleganckie pudełko wyścielane materiałem

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
 
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do graweru oraz logotypy należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia, bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121