Trofeum szklane z nadrukiem UV - SERCE 3 - TSZ066

262,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

z kolorową fotografią:

Opis

Wspaniale prezentujące się serce wykonane z bardzo grubego szkła szlifowanego. Idealnie sprawdzi się jako prezent na rocznice ślubu, jubileusz lub nawet walentynki. Na trofeum wykonujemy laserem dowolny nadruk tekstu i grafiki w technologii UV. Nadruk UV pozwala na jeszcze większą personalizacje i idealne dopasowanie trofeum do uroczystości. W komplecie pudełko wyścielone granatowym materiałem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło szlifowane
grubość: 18mm
wysokość: 200mm
znakowanie: druk UV, dowolna kolorystyka

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do nadruku  można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub dodając jako załącznik w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121