Trofeum szklane w etui - MILO z fotografią - Prezent Urodzinowy - TSZ064

219,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Milo to atrakcyjne trofeum wykonane ze szkła szlifowanego, stworzone by zachwycać. Ścięte krawędzie i szkło o lekko zielonym zabarwieniu tworzą ciekawe trofeum na którym każdy grawer będzie świetnie się prezentował. Na trofeum wykonujemy dowolny grawer fotografii i dedykacji, według wzoru przedstawionego w galerii. W połączeniu z eleganckim niebieskim etui, trofeum Milo będzie świetnym prezentem urodzinowym lub jubileuszowym. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło o grubości 18mm
wymiary:
- wysokość: 240mm
- szerokość: 165mm
- podstawa: 170x50mm
dodatki: eleganckie pudełko z zamknięciem na magnes

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

FOTOGRAFIA i TREŚĆ:
Fotografia powinna być wysokiej rozdzielczości (minimum 300dpi), wyraźna i czytelna a twarze dobrze oświetlone. Prosimy o przesłanie kilku fotografii (2-3szt.) a w trakcie realizacji zamówienia wybierzemy najlepszą. Treść oraz fotografie do grawerowania prosimy wysłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121