Trofeum szklane - KALIPSO MINI - TSZ059

139,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

etui:

Opis

Bardzo ciekawe i  subtelne trofeum wykonane ze szkła szlifowanego na którym każda dedykacja wygląda wykwintnie. Duża powierzchnia pozwala umieścić dowolny tekst dedykacji. Główna część trofeum spoczywa na podstawie w kształcie prostopadłościanu. Trofeum wykonane jest ze szkła szlifowanego o grubości 12mm. Trofeum można uzupełnić o opcjonalne etui wyścielane materiałem.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: szkło
Grubość: 12mm
Wysokość: 150mm

UWAGA: Etui granatowe wyścielone niebieską tkaniną - dostarczamy opcjonalnie.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121