Drewniana ramka na zdjęcie niemowlaka - RAM002

39,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

waga urodzeniowa:

wzrost dziecka:

data narodzin:

imię i nazwisko dziecka:

Opis

Drewniana ramka na zdjęcie grawerowana laserem to słodki dodatek do pokoju nowo narodzonego maluszka. Wykonana z naturalnego drewna brzozowego, wycinanego i grawerowanego laserem. Wesoły motyw uzupełniamy o metryczkę: imię i nazwisko, wzrost dziecka, wagę urodzeniową oraz datę urodzin. Zdjęcie w formacie 10x15cm wsuwamy w umieszczoną z tyłu szczelinę. Ramkę możemy zawiesić na ścianie lub skorzystać z demontowanej nóżki w kształcie serca. Ramka z personalizacją sprawdzi się również jako prezent z okazji Chrztu Świętego.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji ramki.

Wymiary zewnętrzne: 220x195mm
Format zdjęcia: 10x15cm
Materiał: sklejka brzozowa nielakierowana 3mm, wycinana i grawerowana laserem
Boki: ciemne (przypalenie od lasera)
Technologia wykonania: głęboki grawer laserem

Przykład wypełnienia rubryk (na podstawie wzoru w galerii):
Imię i nazwisko dziecka: Ania Nowak
Data urodzenia: 20 marzec 2019
Waga urodzeniowa: 3600g
Wzrost dziecka: 51cm
 
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121