NOWOŚĆ!

Trofeum szklane w etui PERLA - Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - TSZ056

299,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie szklanego trofeum z dowolną dedykacją. Trofeum w kształcie prostopadłościanu wykonane jest z grubej tafli szkła, ściętej na froncie. Tak ponadczasowy kształt świetnie komponuje się z grawerem. Szkło efektownie załamuje światło, tworząc ciekawy trójwymiarowy efekt. Podaruj prezent, który stanie się symbolem obecności Jezusa w sercu młodego chrześcijanina. W komplecie z eleganckim niebieskim pudełkiem wyścielonym materiałem. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło
wymiary: 
- wysokość: 200mm
- szerokość: 77mm
- grubość u podstawy: 50mm
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

W komplecie eleganckie etui.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121.

Produkty z tej samej kategorii