NOWOŚĆ!

Trofeum szklane w etui NELI - Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - TSZ053

99,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: przy dużych ilościach termin odbioru ustalany indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie szklanego trofeum z dowolną dedykacją. Wykonana z grubego szkła na którym umieszczamy precyzyjny grawer laserem według wzoru widocznego w galerii. Szkło efektownie załamuje światło, tworząc ciekawy trójwymiarowy efekt. W komplecie z eleganckim niebieskim pudełkiem wyścielonym materiałem. Podaruj prezent, który stanie się symbolem obecności Jezusa w sercu młodego chrześcijanina. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło
wymiary: 60x50x90mm
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

W komplecie eleganckie etui.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121.