Ikona Matki Boskiej - Pamiątka Chrztu Świętego - DEW002

69,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Ikona Matki Boskiej to klasyczny prezent z okazji Chrztu Świętego. Spraw by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci nie tylko rodziców ale i młodego chrześcijanina. Ikona wykonana jest z grubej drewnianej podstawy, na której umieszczamy wizerunek Matki Boskiej wycinany ze złotego laminatu grawerskiego. Na odwrocie ikony możemy umieścić złotą tabliczkę z dedykacją. Pamiątka posiada otworek do powieszenia na ścianie. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji pamiątki.

Wymiary: 125x210mm
Materiały: 
- sklejka bukowa lakierowana 5mm
- złoty laminat grawerski 1,6mm, struktura lekko szczotkowana
Dodatki: otworek do przymocowania na ścianie, tabliczka z dedykacją 70x35mm

Treść do grawerowania na tabliczce można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121