Anielski krzyż z dedykacją - Pamiątka Chrztu Świętego - DEW001

45,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Akrylowy krzyż z motywem anioła to oryginalny prezent z okazji Chrztu Świętego. Spraw by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci nie tylko rodziców ale i młodego chrześcijanina. Pamiątka wykonana jest z najwyższej jakości białego akrylu wycinanego precyzyjnie laserem. U podstawy krzyża umieszczamy srebrną tabliczkę z laminatu zawierającą dowolną dedykację grawerowaną laserem. Na odwrocie znajduje się akrylowy haczyk umożliwiający przymocowanie pamiątki do ściany. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji pamiątki.

Wymiary: 135x186mm
Materiały: 
- biały akryl 3mm wycinany laserem
- srebrny laminat grawerski 1,6mm, struktura lekko szczotkowana
Dodatki: haczyk do przymocowania na ścianie 

Treść do grawerowania na tabliczce można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121