Puzzle Walentynkowe z drewna - wyznanie miłości - walentynki PZD003

43,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię:

podpis:

Opis

Drewniane Puzzle Wyznanie Miłości to elegancki prezent dla kogoś kogo darzysz tym niezwykłym uczuciem. Wykonane z najwyższej jakości sklejki brzozowej, głęboko grawerowanej laserem. Puzzle tworzymy według projektu w galerii dodając imiona zakochanych. Całość zapakowana jest w gustowny lniany woreczek tworząc prezent gotowy do wręczenia. Podarunek nie tylko z okazji Walentynek! 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary: 170x170mm
Materiał: sklejka brzozowa nielakierowana 3mm, wycinana i grawerowana laserem
Boki: ciemne (przypalenie od lasera),
Dodatek: prezentowy woreczek lniany

Przykład wypełnienia rubryk (na podstawie wzoru w galerii):
Imię: Anna
Podpis: Mirek
 
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121