NOWOŚĆ!

Szyld firmowy - wym. 420x300mm - białe tworzywo PET-GAG - SZ118

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Szyld firmowy o wymiarach 420x300mm z kolorowym nadrukiem UV. Wykonany z białego tworzywa PET-GAG wycinanego precyzyjnie laserem. Na szyldzie umieszczamy dowolną treść, logotyp firmy, godziny otwarcia, dane adresowe. Szyld z podklejeniem taśmą piankową do szybkiego montażu na drzwi lub ścianę wewnątrz budynku.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji szyldu.

Wymiary:
 420x300mm
Materiał:
 białe tworzywo PET-GAG 0,7mm
Znakowanie: cyfrowy druk UV, dowolna kolorystyka
Montaż: podklejenie taśmą piankową
 
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczone od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Szyld przeznaczony do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę na dowolne drzwi lub ścianę. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnie spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121