Tabliczki z numeracją na szafki i szuflady - złoty z kolorowym grawerem - ND026 - wym. 39x23mm

  • 1-4 szt. 7,50 zł
  • 5-19 szt. 6,00 zł
  • 20-39 szt. 5,50 zł
  • 40-99 szt. 4,80 zł
  • 100-200 szt. 4,30 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor graweru:

Opis

Mini tabliczki na szafki i szuflady precyzyjnie grawerowane laserem. Wykonane ze złotego laminatu grawerskiego z kolorowym grawerem. Grawer może zawierać dowolną numerację. Każda tabliczka podklejona jest bezbarwną taśmą tesa pozwalającą na szybki montaż.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek.

Wymiary tabliczek: 39x23mm
Materiał: złoty laminat grawerski
Grubość materiału: 1,6mm
Kolory graweru do wyboru:
- czerwony
- zielony
- niebieski
Dodatek: dwustronna taśma tesa

Minimalne zamówienie: 5 szt.
Dowolne kroje pism

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną cienką taśmę montażową Tesa, która pozwala nakleić tabliczkę na drzwiczkach szafki lub froncie szuflady. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną)

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie treści numeracji na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również