Numeracja drzwi - miedziany lub caffe latte - ND017 - wym. 50x50mm

  • 1-4 szt. 13,90 zł
  • 5-39 szt. 12,90 zł
  • 40-99 szt. 10,90 zł
  • 100-200 szt. 8,90 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz kolor:

Opis

Ekskluzywna numeracja drzwi wykonana z laminatu grawerskiego w kolorze miedzianym lub caffe latte. Stworzona z myślą o firmach i hotelach. Każda tabliczka podklejona jest dwustronną taśmą piankową. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
wymiar standardowy: 50x50mm
materiał: najwyższej jakości laminat grawerski 1,6mm
kolory laminatu do wyboru:
- miedziany
- caffe latte
kolor graweru: czarny
montaż:
taśma piankowa
 
Minimalne zamówienie: 5 szt.
Dowolne kroje pism

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę na dowolne drzwi. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie treści numeracji na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121