Numeracja drzwi - biały z kolorowym grawerem - ND015 - wym. 50x50mm

  • 1-4 szt. 12,50 zł
  • 5-39 szt. 11,50 zł
  • 40-99 szt. 9,50 zł
  • 100-200 szt. 7,90 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor graweru:

Opis

Elegancka numeracja drzwi wykonana z białego laminatu z kolorowym grawerem. Stworzona z myślą o firmach i hotelach. Dzięki czterem kolorom graweru do wyboru możesz w łatwy sposób odróżnić poszczególne piętra. Każda tabliczka podklejona jest dwustronną taśmą piankową. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
wymiar standardowy: 50x50mm
materiał: najwyższej jakości laminat grawerski 1,6mm
kolory do wyboru: 
- biały z czarnym grawerem
- biały z zielonym grawerem
- biały z niebieskim grawerem
- biały z czerwonym grawerem
 
Minimalne zamówienie: 5 szt.
Dowolne kroje pism

Tabliczka przeznaczona do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę na dowolne drzwi. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie treści numeracji na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121