Butelka z kamionki z dowolnym grawerem - pojemność: 0,5l - BUT006

47,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

grawer drugiej strony:

Opis

Wysokiej jakości butelka wykonana z kamionki ze szczelnym, hermetycznym zamknięciem. Idealnie nadaje się do przechowywania, soku, miodu pitnego jak również wina i piwa. Butelka z kamionki gwarantuje niezmieniony smak produktów w niej przechowywanych a ponadto jest trwała i odporna na pęknięcia. Na butelce wykonujemy dowolny grawer laserem. Butelka z personalizacją to doskonały pomysł na prezent lub oryginalną dekorację.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania graweru.

Materiał: kamionka 
Kolor graweru: kremowy
Pojemność: 0,5l
Wymiary: 216x85x85mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121