Statuetka drewniana - Górski Szlak - model DTA62

45,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Statuetka drewniana Górski Szlak wykonana została z najwyższej jakości drewna brzozowego. Swoim kształtem nawiązuje do najwyższych szczytów górskich co sprawia, że będzie wspaniałą nagrodą dla zwycięzców biegów przełajowych. maratonów czy uczestników górskich wycieczek. Na trofeum umieszczamy dowolny nadruk UV, który może zawierać grafikę, tekst, logotypy lub podpisy. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia. Zdobywaj szczyty swoich możliwości lub doceń wysiłek innych dzięki statuetce Górski Szlak.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Przeznaczenie: konkursy, zawody sportowe, wyróżnieniem podziękowanie

Materiał: 
- sklejka brzozowa lakierowana 5mm
- wymiar 280x137mm

Technologia nadruku: cyfrowy druk UV, dowolna kolorystyka

Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Uwaga: galeria przedstawia wybrane zdjęcia z realizacji projektu klienta. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121