NOWOŚĆ!

LINIJKI REKLAMOWE z dowolnym kolorowym nadrukiem UV - LIN002

  • 100-499 szt. 2,80 zł
  • 500-999 szt. 2,55 zł
  • 1000-1999 szt. 2,45 zł
  • 2000-3000 szt. 2,30 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

materiał:

Druk UV:

Opis

Linijka to bardzo dobry i tani nośnik informacji, który może przez wiele lat z powodzeniem przypominać osobie obdarowanej o istnieniu Państwa firmy instytucji. Linijki reklamowe z dowolnym nadrukiem wykonujemy z folii PET-GAG lub sklejki. Dowolna treść, grafika, logo, telefon, tekst, strona www, itd.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji.

Druk UV to wysokojakościowy kolorowy druk cyfrowy wykorzystujący farby utwardzone promieniami UV. Cechuje go wysoka trwałość w porównaniu do tradycyjnego druku.

Materiały:
- biała folia PET-GAG 0,5mm
- sklejka brzozowa 3mm, lakierowana
- folia bezbarwna PET-GAG 0,5mm

Wymiary linijki: 206x40mm
Długość podziałki: 20cm
Zadruk: jednostronny lub dwustronny (opcja)
Metoda nadruku: druk UV

UWAGA: minimalna ilość zamówienia 100 szt.
Podana cena dotyczy realizacji minimum 100 linijek w jednym wzorze. 

W przypadku wyboru folii bezbarwnej możliwy jest do wykonania wyłącznie pełen zadruk. Materiał ten posiuada mikro rysy i przetarcia. 


Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni - czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. 
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.