NOWOŚĆ!

Podziękowanie dla rodziców - drewniana zawieszka - PDR020

42,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Podziękowanie w formie zawieszki z życzeniami to oryginalny prezent dla rodziców Państwa Młodych. Wyraź swoją wdzięczność wybierając spersonalizowaną pamiątkę z eleganckim kwiatowym motywem która uprzyjemni rodzicom dzień zaślubin. Grafika jest drukowana w technologii UV na sklejce brzozowej 3mm. Uzupełnieniem całości jest gruby sznur jutowy, którym przewiązywana jest pamiątka. Zawieszkę wykonujemy według projektu przedstawionego w galerii dodając dowolną treść. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji podziękowania.

Średnica zawieszki: 200mm
Materiał:
 sklejka brzozowa lakierowana 3mm
Dodatki: sznur jutowy
Kolorystyka:
wg projektu przedstawionego w galerii

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od momentu akceptacji projektu pdf.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.
 
UWAGA: Prezentowana poniżej cena dotyczy 1 szt. produktu.