NOWOŚĆ!

SZYLD FIRMOWY z WYPUKŁYM LOGO - na drzwi - SZ117 - wymiary: 420x300mm

259,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Biały szyld z wypukłymi akrylowymi elementami logotypu. Wycinany i grawerowany precyzyjnie laserem. Dzięki zastosowaniu cienkiego laminatu 1,6mm szyld jest lekki i nadaje się do montażu na drzwiach przy użyciu taśmy piankowej. Istnieje możliwość wykonania szyldu z usztywnieniem akrylowym do montażu na dystansach - podlega indywidualnej wycenie. Zachęcamy do kontaktu - infolinia: 801 090 121.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt.

Zastosowanie: szyld montowany bezpośrednio na drzwi, ścianę, do zastosowań wewnątrz budynku.

Wymiary: 420x300mm
Materiały:
- biały laminat grawerski 1,6mm z czarnym grawerem
- czarny i zielony akryl 3mm
- całkowita grubość szyldu: 4,6mm

Szyld przeznaczony do samodzielnego montażu - zawiera specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę w dowolnym miejscu. Wszystkie szyldy na drzwi dostarczamy podklejone pianką. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy go przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Termin realizacji zamówienia od 3 do 5 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

GALERIA PRZEDSTAWIA PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA Z REALIZACJI ZLECENIA

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121