Szyld grawerowany gr. 3mm - wym. 1100x600mm - SZ114

690,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

dystans (tworzywo):

Opis

Duży szyld urzędowy dla jednostek państwowych, lokali wyborczych, urzędów. Wykonany z czerwonego laminatu grawerskiego, precyzyjnie wycinany i grawerowany laserem. Szyld z otworkami o średnicy 5mm, przeznaczony do montażu we własnym zakresie. Istnieje możliwość dowolnego zmodyfikowania wymiarów szyldu - podlega indywidualnej wycenie. Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt.

wymiary szyldu: 1100x600mm
materiał: najwyższej jakości czerwony laminat grawerski
kolor graweru: biały
grubość laminatu: 3mm
montaż: we własnym zakresie, otworki o średnicy 5mm

Termin realizacji: od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu pdf.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 0 801 090 121