Podkładki drewniane 3mm - komplet 100 sztuk - kolorowy druk UV - KOR005

299,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz wzór:

Opis

Podkładki drewniane pod napoje, kawę lub herbatę. Podkładki mogą przybierać kształt koła, owalu, trójkąta, prostokąta lub kwadratu. Podkładki wycinamy precyzyjnie laserem ze sklejki brzozowej 3mm natomiast treść drukujemy w technologii UV. Na każdej podstawce możemy umieścić, logotyp, stronę www, telefon, hasło reklamowe, herb, autograf właściciela restauracji, itp w dowolnie wybranej kolorystyce. Można również skorzystać z gotowych wzorów podkładek dostępnych w galerii.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji podkładki.

wymiary maksymalne: 110x110mm
kształt wycięcia: dowolny
materiał: sklejka brzozowa lakierowana
grubość: 3mm
cięcie: laserem, brązowe boki
treść: kolorowy druk UV

Wymiary podkładek w galerii:
- wzór 1: 100x100mm
- wzór 2: 120x91mm
- wzór 3: 95x74mm (bez ucha)
- wzór 4 i 5: 110x110mm 

UWAGA: Podana cena dotyczy podkładki o maksymalnych wymiarach 110x110mm. Dla innych wymiarów oraz nakładów zapraszamy do indywidualnych wycen.

Termin realizacji zamówienia: od 7 do 10 dni roboczych - liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Po złożeniu zamówienia prosimy dostarczyć logotyp, treść do druku na e-mail: sklep@grawernia.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121